Pannon Egyetem

Művészet, Programok, Művelődés Kultúraszervező Csoport

kultura logo

A Pannon Egyetem
Veszprém megyében élő illetve tanuló középiskolásoknak
Í R Ó P Á LY Á Z A T O T
hirdet az alábbi kategóriákban:

1. Vers
2. Novella

Pályázati feltételek:

•  A pályázaton a Veszprém megyében élő illetve itt tanuló középiskolások vehetnek részt.
  • Minden pályázó legfeljebb három, még nem publikált alkotást nyújthat be kategóriánként témai megkötés nélkül.
  • Egy-egy írásmű terjedelme nem haladhatja meg az 5 gépelt oldalt (12-es betűnagyság, szimpla sortávolság).
  • A pályázatokat egyrészt gépelt, nyomtatott formában, zárt borítékban kell eljuttatni a Pannon Egyetem Kultúraszervező Csoportjához postai úton (cím: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10.) vagy személyesen (E épület 1. emelet).
  • Kérjük, hogy a borítékra, melyben a pályázati anyagot küldik egy maximum 10 karakterből álló tetszőleges jeligét írjanak. A borítéknak tartalmaznia kell:
    • a pályaműveket 4 példányban (ezeken a pályázó jeligéje szerepeljen!)
    • egy kisalakú zárt borítékot, amelyben a pályázó teljes neve, pontos címe, elérhetősége (telefon, e-mail), életkora és középiskolájának neve szerepel
  • Továbbá kérjük a pályaműveket e-mailben is eljuttatni (word dokumentumként csatolva!) a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

A pályázatok beérkezési határideje:2017. április 11.
(Az eredményhirdetés időpontjáról e-mailben küldünk tájékoztatást.)