Pannon Egyetem

1. Vers
2. Novella

Pályázati feltételek:

• A pályázaton a Pannon Egyetem polgárai vehetnek részt.
  • Minden pályázó legfeljebb három, még nem publikált alkotást nyújthat be kategóriánként témai megkötés nélkül.
  • Egy-egy írásmű terjedelme nem haladhatja meg az 5 gépelt oldalt (12-es betűnagyság, szimpla sortávolság).
  • A pályázatokat egyrészt gépelt, nyomtatott formában, zárt borítékban kell eljuttatni a Pannon Egyetem Kultúraszervező Csoportjához postai úton (cím: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10.) vagy személyesen (E épület 1. emelet).
  • Kérjük, hogy a borítékra, melyben a pályázati anyagot küldik egy maximum 10 karakterből álló tetszőleges jeligét írjanak. A borítéknak tartalmaznia kell:
    • a pályaműveket 4 példányban
    • egy kisalakú zárt borítékot, amelyben a pályázó teljes neve, pontos címe, elérhetősége (telefon, e-mail) egyetemi státusza (hallgató/szak, dolgozó/egység) szerepel
  • Másrészt kérjük a pályaműveket e-mailben is eljuttatni (word dokumentumként csatolva) a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

A pályázatok leadási határideje: 2017. április 11. kedd
(Az eredményhirdetés időpontjáról e-mailben küldünk tájékoztatást.)